שיפוץ גירים אוטומטיים | גיר פור יו


שיפוץ גירים אוטומטיים

play4, play, media control, audio

שיפוץ גירים אוטומטיים


רוב כלי הרכב בישראל ובעלם הינם בעלי מערכת גיר אוטומטית הכוללת אפשרות לתפעול רגיל וידני או בעזרת מנגנון רציף. מערכת גירים אוטומטיים כוללת חלקים שונים נעים וכן רכיבים אלקטרוניים מורכבים. עובדה זו עשויה להביא לעתים להיווצרות ליקויים שונים המתבטאים בתצרוכת הדלק, באיכות הנסיעה ובתקלות חמורות אף יותר בהמשך.

גיר אוטומטי בלתי תקין מחייה בדיקה בידי מומחים וזאת במטרה להחליט לגבי דרכי הפעולה הנדרשות, בין אם שיפוץ או החלפת המערכת. 
 

אפיון ומענה מקצועיים לתקלות – איך זה מתבצע?

מערכות גירים אוטומטיים אמורות לפעול באופן שוטף ללא תקלות וזאת משום שבסיס הפעולה של הגיר האוטומטי הינו ממוחשב ומותאם למהירות הרכב. ובכל זאת, כבכל מערכת אחרת, גם במערכת הגיר יכולות להופיע תקלות שונות כתוצאה מבלאי, חדירות מים או פיח, שימוש בשמן גיר לא מתאים ועוד. שיפוץ גירים אוטומטיים הינה פעולה חיונית במקרה של תקלות וזאת משום החיסכון בעלויות בהשוואה להחלפת הגיר כולו.

מלאכת השיפוץ מתבצעת על ידי מומחים בתחום שבעזרת מחשב מבצעים אפיון אודות מקור הבעיה. לאחר זיהוי התקלה, יש לבצע פירוק של הגיר ולתקן את החלק הפגום הספציפי. לאחר תיקון החלק הבעייתי, יש להרכיב חזרה את מערכת הגיר ומדובר במלאכה הדורשת מיומנות גבוהה וזאת על מנת להימנע מפגיעה במערכת הגיר בשעת פעולת הרכב.
 

שיפוץ מערכות גיר אוטומטי זו המומחיות שלנו - מיומנות, ניסיון ואמינות

המקצוענים בתחום הגירים!


שיפוץ מערכת גיר אוטומטי כוללת פתיחה של המערכת וסריקה של כל הרכיבים, מה שמבטיח שלאחר השיפוץ, כל רכיבי המערכת יהיו תקינים ובתפקוד מלא. חברת גיר פור יו מתמחה בשיפוץ גירים אוטומטיים וזאת בזכות צוות העובדים המקצועי, המנוסה והמיומן שלנו שעובר הכשרות והסמכות מתאימות. 
 

נוסף על כך, אנו מקפידים להתעדכן בכל החידושים, הכלים ושיטות העבודה המתקדמים ביותר בענף הרכב ובדגש על שיפוץ מערכות גיר אוטומטיות. מוסך שאינו מורשה בתחום, עלול לגרום נזק גיר ולרכב כולו ואף לבצע החלפת המערכת כולה גם בשעה שפעולה זו אינה מתחייבת. עם גיר פו יו תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי אתם מקבלים מענה מקצועי ושירות איכותי ואמין כאשר טובת הלקוח נמצאת לנגד עינינו כל העת.