החלפת ושיפוץ גירים | גיר פור יו

החלפת ושיפוץ גירים

אחת הדרכים לטפל בגיר הרכב היא באמצעות שיפוץ תיבת ההילוכים. השיפוץ נעשה במוסכים המחזיקים במיכשור מקצועי לתיקון גיר הרכב. בכדי שבעל הרכב יוכל לחסוך בהוצאה של החלפת הגיר, הוא יכול להגיע למוסך אשר מציע שירות תיקונים ושיפוץ לגירי רכב. במקרים מסויימים, החלפת ושיפוץ גירים היא הכרחית על מנת להחזיר את הרכב לנסיעה על הכביש.

החלפה של תיבת ההילוכים או שיפוץ שלה מאפיין רכבים מסחריים כגון משאיות, אך גם רכבים פרטיים נדרשים לעיתים להחליף את תיבת ההילוכים אם אין אופציה אחרת לתיקון. 
 

בדיקת תיבת ההילוכים לפני החלפת ושיפוץ גיר

בעת ההגעה למוסך, חשוב לבקש מצוות המוסך לבצע בדיקה מקיפה של מערכת תיבת ההילוכים. יתכן שבזמן הבדיקה יתגלה כי החלפה של חלק מסויים במנגנון הגיר יכול לפתור את הבעיה הקיימת בתיבת ההילוכים של הרכב, ובכך לחסוך פעולה של החלפת ושיפוץ גיר. רכבים הנוסעים שעות רבות במהלך היום נוטים לשחוק את מערכת תיבת ההילוכים, ולכן יש חשיבות גם לבדיקות תקופתיות של תיבת ההילוכים בעיקר ברכבים מסחריים כגון משאיות.  

החלפת ושיפוץ גיר למשאית

אם אתם בעלי משאית אתם וודאי מכירים את הבלאי שנוצר בתיבת ההילוכים במשאית ככל שנוסעים בה לאורך זמן ובמשך שעות ארוכות. מוסך המתמחה בגירי רכב יכול לספק לכם שירות מקצועי של החלפת ושיפוץ גיר למשאית בהתאם ליצרן הרכב. 
 

החלפת ושיפוץ גיר לרכב פרטי

המקצוענים בתחום הגירים!


החלטתם להגיע למוסך להחלפת ושיפוץ גיר לרכב? אתם יכולים כעת לפנות לאחד המוסכים המקצועיים ביותר לטיפול בגירים של רכב - מוסך גיר פור יו של חברת גיר פור יו מציע לכם להגיע לבדיקה ראשונית במוסך ולבדוק את מצב הגיר של הרכב. צוות מוסך גיר פור יו יספק לכם את השירות הנעים והטוב ביותר, וידאג שתצאו מהמוסך עם גיר רכב תקין לנסיעה הבאה שלכם. 
 

המוסך המרכזי של חברת גיר פור יו מציע - החלפת ושיפוץ גירים

חברת גיר פור יו מתמחה בהחלפת ושיפוץ גירים לרכבים פרטיים ומסחריים. אתם מוזמנים לקבוע עם נציג חברת גיר פור יו לבדיקה הבאה של המשאית שלכם או הרכב הפרטי. בדיקה ותיקון של גיר הרכב עושים רק עם הצוות המקצועי במוסך גיר פור יו.
 


החלפת ושיפוץ גירים

play4, play, media control, audio