גיר רובוטי | גיר פור יו


גיר רובוטי

play4, play, media control, audio

גיר רובוטי


הגיר הרובוטי נכנס לשימוש ברכבים מהדור החדש וזאת על מנת לייצר רכב חסכוני מבחינת צריכת דלק וכזה השומר על איכות הסביבה. גיר רובוט הינו חידוש בעל משמעות רבה בענף הרכב ומספק נוחות שימוש המשלבת קדמה והפחתת זיהום סביבתי.

הגיר הרובוטי נשלט על די רובוט ומערכת ממוחשבת והוא כולל גיר ידני ללא שימוש בדוושת המצמד. 
 

מאפייני המערכת ויתרונותיה

גיר רובוטי מציע מגוון יתרונות בהן חיסכון בצריכת הדלק בהשוואה למערכות גיר אוטומטיים. הרובוט הממוחשב מבצע חישוב של החלפת הילוכים בצורה מיטבית ונכונה וזאת תוך התייחסות למהירות, אורך החיים של המערכת וחיסכון בדלק. יתרונות גיר רובוטי כוללים:
 
עלות תיקון והרכבה נמוכה באופן יחסי.
שמירה על איכות הסביבה והפחתת זיהום האוויר.
חיסכון הצורך לשימוש במצמד בעת נסיעה בכבישים פקוקים.
נוח לשימוש בהשוואה לגיר ידני.
 

מערכת מורכבת המחייבת תחזוקה ושימוש נכונים

המקצוענים בתחום הגירים!


גיר רובוטי משפר את חוויית הנסיעה באופן משמעותי, אולם בכל מערכת עלולות להיווצר תקלות. המורכבות של הגיר הרובוטי והשימוש בטכנולוגיה חדישה, משפרים את ביצועי הרכב, אולם יוצרים בעיות חדשות שאינן אופייניות למערכות גיר המדור הישן. רובן של התקלות בגיר רובוטי נובעות מבעיות רובוטיות ובעיות חשמל.

נוסף על כך, ישנן בעיות כתוצאה מבלאי, חדירת מים למערכת, שחיקת גלגלי השיניים, נזילת שמן, סדקים ועוד. גיר רובוטי הינו מרכיב חשוב ועדין ולכן חשוב להקפיד על התקנה מקצועית ושימוש נכון במטרה למנוע תקלות. בכל מקרה של שימוש בחלקים לא איכותיים או תפעול שיוצר מאמץ יתר על המערכת, הרי שעלולות להיווצר תקלות ובמצב זה יש לפנות לגורם מקצועי בעל התמחות בתחום.
 

פתרון תקלות במיומנות ובמומחיות


גיר פור יו הינה חברה המתמחה במתן מגוון שירותי רכב דגש על מנועים, מערכות גיר, מערכות מיזוג אוויר ועוד.

צוות החברה כולל אנשי מקצוע מומחים ובעלי ניסיון במתם פתרונות איכותיים ומקצועיים למגוון הצרכים של בעלי הרכב. אנו מאמינים בשקיפות ואמינות מל הלקוח ופועלים בתיאום מלא מולו. גיר פור יו מחזיקה ופועלת בהתאם לכל האישורים והתקנות המחמירות ביותר בתחום ומספקת שירות מצוין ביחס אישי ואדיב.