גיר לרכב | גיר פור יו


גיר לרכב

play4, play, media control, audio

גיר לרכב


רובם של הרכבים בישראל הינם בעלי גיר אוטומטי. הגיר האוטומטי השתלט לחלוטין על שוק הרכב וזאת נוכח היתרונות שהוא מציע בראשם החלפת הילוכים ללא צורך בשימוש במצמד ותוך שימוש מינימלי בפעולה ידנית. נהיגה ברכבים בעלי גיר אוטומטי הינה נוחה ואיכותית בעיקר נוכח השעות הארוכות שאנו מבלים בפקקים.

מערכת גיר מתקדמת מאפשרת לנהג להתרכז בכביש משום שהוא אינו נדרש להתעסק באופן ידני עם החלפת ההילוכים, כך הנהג יכול להניח את שתי ידיו על ההגה ולהתרכז במבט קדימה מה שמגביר את הבטיחות ומשפר את השליטה ברכב. 
 

חשיבות מערכת הגיר לרכב 


מערכת גיר לרכב מחייבת שימוש בשמנים ייעודיים ומתאימים שיש להחליפם מפעם לפעם בהתאם להוראות היצרן.

גיר לרכב אינו דורש טיפול מיוחד או תיקון וזאת כאשר ישנה הקפדה על טיפולי רכב במועד והחלפת שמן גיר בתדירות הנכונה. מערכת הגיר לרכב מתאימה באופן אוטומטי את הספק המנוע למהירות הנסיעה ולעומסים בתנועה על הכביש. תחזוקה נאותה של גיר לרכב מחייבת ידע, ניסיון ומומחיות בתחום וזאת על מנת להבטיח ביצועים מיטביים של הרכב.

טיפול ותיקון גיר לרכב כולל שימוש בחלקים מקוריים וחשוב לוודא כי החלפים הינם של היצרן הספציפי של הרכב. טיפול במערכת גיר לרכב יש לבצע במוסך מורשה וכזה שיספק לכם אחריות תוצאות מעולות. 
 
 

תיבת ההילוכים או הגיר הינה מערכת שנועדה ליצור שינוי ביחס שבין המהירות המשתנה ועוצמת המומנט הנוצר בעת שינוי המהירות. בהילוכים נמוכים, המנוע עובד קשה יותר וזאת על מנת להתגבר על ההתנגדות של ההתקן המונע שהוא הצמיגים. גיר ידני הינו תיבת הילוכים המבוססת על מנגנון ידני, כאשר החלפת ההילוכים מתבצעת באופן ידני. גיר אוטומטי כולל מנגנון החלפת הילוכים אוטומטי ללא פעולה של הנהג. גיר חצי אוטומטי כולל החלפת הילוכים על ידי הנהג, אולם פעולת המצמד מתבצעת באופן אוטומטי. ישנה חשיבות רבה לטיפול נכון בגיר וזאת במטרה למנוע שחיקה, חשוב להקפיד ולהחליף שמן גיר בכל 90 אלף קילומטרים.

חברת גיר פו יו מתמחה במתן שירותי טיפול, תיקון, התקנה והחלפת גיר לרכב וזאת בעזרת צוות עובדים מיומן ומנוסה העושה שימוש בכלים ומכשור מתקדמים וחדשניים. אנו בגיר פור יו מקפידים על מקצועיות, שירות איכותי, אמינות ויחס אישי ואדיב לכל לקוח.
 
 

סוגי גיר לרכב ואופן התחזוקה

המקצוענים בתחום הגירים!